Sitemizde şuan toplam 625 film bulunmaktadır.

Arap Saçı Filmi İzle 2018 Yerli – Hd Film İzle
3


7.174 Defa
loading...
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Arap Saçı Filmi İzle 2018 Yerli – Hd Film İzle

Arap Saçı Filmi , farklı bir senaryo ile karşımıza çıkan kaliteli yerli komedi filmleri arasında yerini alacak. Film setini ziyaret eden magazin ekibinin bile daha yapımı izlemeden kahkahalara boğulması Arap Saçı İzle hakkında iddialı bir sinema olacağını kanıtlıyor. Tükiye’deki ünlü komedyen oyuncularının rol aldığı filmi izlerken gülerek eğlenmeniz işten bile değil.
Orhan, zamanında çok varlıklı bir sanatçıdır. Birbiri ardına gelen talihsiz vakalar onun şanını ve şöhretini kaybetmesine neden olacaktır. Parasının bol olduğu yıllarda bir piyongo bileti alır ve en sevdiği ceketin iç cebine koyar. Yanından hiç ayırmadığı bu elbise bir gün ortadan kaybolur. Televizyonda denk geldiği bir yayında geçen senenin kazanan talihlisinin ortada olmadığı haberini alır ve aklına cebindeki biletin numaralarını kontrol etmek gelir. Arap Saçı 2018 , aslında farkında olmadan büyük ikramiyeyi kazanmıştır ve aranan şanslı talihli kendisidir ama ters giden birşey vardır. Ceketi ortalıkta yoktur !
İşte, Arap Saçı Full İzle curcunasıda tam bu sırada başlar. Ceketi bulabilmek için kısa bir vakti vardır. Çünkü bilet 1 yıllığına geçerlidir. Arama çabaları esnasında başına gelmeyen kalmaz. Diğer yandan o elbiseyi giyen her insanın başına farklı sorunlar gelmektedir. Sizleri fazla heyecanlandırdığımızın farkındayım. Arapsaçı hd izle en kısa sürede internet ortamına düşecektir.

Tür: 2018 Filmleri İzle, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı

Oyuncular: Füsun Demirel, Ayhan Taş, Sabahattin Yakut, Mehmet Selim Akgül, Açelya Topaloğlu, Barış Çelikkol, Cihan Ercan, Bahar Suer, Burak Satıbol, Ayça Işıldar, Köksal Engür, Şinasi Yurtsever, Ünal Yeter ve Zeynep Kankonde

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?