Sitemizde şuan toplam 526 film bulunmaktadır.

Çukur 26. Bölüm Hd İzle, Full Tek Part Yerli Dizi
1


1.687 Defa
loading...
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Çukur 26. Bölüm Hd İzle, Full Tek Part Yerli Dizi

Çukur 26 Bölüm İzle tüm hızıyla aksiyon dolu sahneler ile durmaksızın serilerine devam ediyor. Bir önceki bölümde Sultan ana kütürüm kalmıştı. Vartolu tekrar toz işine girip büyük paralar kazanma peşinde. Avukat Nazım Bey ise, babasının ölümünden sonra yine sinsi planlarını uygulama yolunda ilerliyor. Çukur 26 izle geçtiğimiz bölümde, mahallenin gençlerinin en büyük gelir kaynağı olan korku işi kravatlıların eline geçiyor. Bölgedeki 66 mekanın güvenliğini ele geçiren Nazım, ahaliyi ve işletme sahiplerini büyük bir tuzağın içerisine çekiyor.
Çukur 26. bölüm hd izle teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü kemaralar ile çekimi tamamlanmış yerli bir film olduğunuda siz izleyicilerimize hatırlatalım. Vartolu Çukurun babası olmak için elinden ne gelirse yapıyor. Bu kısımda ise Nedret ve Ayşe evin hizmetçisi niteliğindeki garip Saadet’i evlendirmeye çalışıyorlar. Çukur 26. bölüm full izle 23 nisanda gösterime girdikten sonra hemen sitemize eklenmiş olacakktır. Çukurdamıyız gençler !

Tür: Yerli Diziler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 8.2

Yönetmen: Sinan Öztürk

Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Öner Erkan, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka, Ahmet Tansu Taşanlar, Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Kemal Yıldıran, Aytaş Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Doğancan Sarıkaya

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?